LKS Wierzchowiska - strona nieoficjalna

Które miejsce zajmą zawodnicy LKS-u w II lidze ?

Czy chcesz aby muzyka na stronie była odtwarzana odrazu ?

Najlepszy zawodnik sezonu 09/10

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Pulo13 7
2. caki92 2
3. Adi12601138 0

Podsumowanie rundy jesiennej.

• autor: Pulo13, 2010-11-14 23:36

Krótka historia przedstawiająca rundę jesienną.

Start w II lidze i mecz dwóch beniaminków wygrany przez nasza ekipę 2:3 (Gościeradów : Wierzchowiska). Kiedyś przeczytałem ciekawą wypowiedz trenera seniorów drużyny Gościeradowa że chciał postawić na młodzież która jest bardzo ambitna lecz ich ambicja nie idzie w parze z umiejętnościami. Chłopaki grajcie dalej może na balety na weekend będziecie kase zarabiać. Następnie Viktoria Parczew  nie oszukujmy się przyjechali, ogolili, pojechali (juz w pierwszym meczu było widać kompletny brak zgrania w naszej drużynie) Potem pseudo wyjazd do Wierzbicy. Kolejny wyjazd do Międzyrzeca również "udany". Sparing z 9 osobowym Orionem. Sparcie Dziękujemy. Następnie witamy Janów na koncercie rozdawania czerwonych kartek i pseudo decyzji arbitra.
I Dęblin ;) to mi się podoba najbardziej przez 35 min w 8 i wygrana 2:1. Coś specjalnego z tej ligi ?  Nic ! Polska piłka stoi na tragicznym poziomie a Nasz klub chyba na jeszcze gorszym.

Z perspektywy tej rundy sądzę iż tej drużynie na dzień dobry zostało wszczepione sztuczne serce które podtrzymywało ją przy życiu przez całą rundę jesienną. Dalsze rozwijanie się już trochę starej młodzieży? Już kto miał się rozwinąć to się rozwiną reszcie dziękujemy. Chyba tak to wygląda. Zima "a róbta se co chceta" Wiosna? Drużyna przeżyje ale czy stać na to klub? Domniemywam że sztuczne serce nie wystarczy trzeba będzie zainwestować w respirator. Trzeba będzie namówić Wierzchowiskową młodzież do powrotu (Frykowski Hinio;) Omański Pawlak )

Powiem tak ja tu tylko biegam za piłką. Żadna decyzja mnie nie zdziwi

autor: ~Bombi 2010-11-15 10:42:04

avatar Hahaha prosto i na temat! Dobre puli!

autor: ~: O 2010-11-15 22:06:13

avatar A o boisku tak wspaniałym czego nie napiszesz jakie macie ?:} A co do meczu z Czarnym mieliście rzut wolny który strzeliliście i karnego co nie było jak by było boisko w miarę to gry to by tak było jak z Orionem a nie w błocie po kolana i gramy : O strzeliście te 2 bramki i wybijanie jak najdalej aby na czas Pozdro i Powodzenia na wiosne

autor: ~ :O 2010-11-15 22:11:20

avatar a ten z 9 z Czarnych pokazał jak się gra wam, tylko szkoda że boisko normalnego nie było bo by was trak kręcił jak chciał :)

autor: ~ : O 2010-11-15 22:12:32

avatar W środku polu grał :)

autor: Pulo13 2010-11-16 16:42:27

Profil Pulo13 w Futbolowo O : twoje komentarze są zbędne i jest to prowokacja. O "boisku" wspomniałem w relacji z meczu. Nie jestem Bogiem i nie mam wpływu na pogodę. Warunki były równe dla obydwu drużyn. By nas kręcił. Pamiętaj nie gdybaj tylko rób swoje. Liga jest przetragiczna (omijam Sparte i Ogniwo) nie widziałem w akcji. Dziękuje

autor: ~anonim 2010-11-16 19:36:36

avatar wybijanie jak najdalej i na czas :D ha ha ha koles Ty byłes na tym meczu? Nie chce nic mówić ale mielismy 4 albo 5 sytuacji gdzię w 8!!!!! strzelilibyśmy wam bramke, wiec koles nie podniecaj sie tak że biosko złe i wogóle tylko zacznij ćwiczyć a nie pokazujesz że jestes lepszy w "gebie" Nara ci

autor: ~anonim 2010-11-24 08:42:10

avatar będziecie grali na wiosne ??

autor: ~anonim 2010-11-24 19:20:42

avatar to jest trudne pytanie... ale mam nadzieje że tak... i będę sie starał abyśmy zagrali..

autor: ~jaa 2010-12-12 07:44:49

avatar Zamnknij tam paszcze debliniaku chrzaniony....!!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Victoria Parczew 0:1 LKS Wierzchowiska

Wierzchowiska-Wisła Puławy